Про видавництво Передплата Наука Реклама Розповсюдження Звітність ПартнериМедіа Контакти RSS RRS | Додати в вибране в избранное |
Издательский дом

ІНОЗЕМНІ ІНВЕСТОРИ РОЗШИРЮЮТЬ СВІЙ БІЗНЕС В УКРАЇНІ

 

Підприємства з іноземними інвестиціями активно розширюють свою діяльність в Україні. За даними фахівців Міністерства доходів і зборів, за два роки, з 2011 по 2012 включно, загальний обсяг реалізованої такими підприємствами продукції збільшився  на 4% - з 838,6 млрд.. грн. до 870,3 млрд. грн., а обсяг експорту – на 22% (з 159,4 млрд. грн. до 205,3 млрд. грн.).

Сплата податків компаніями з іноземними інвестиціями до зведеного бюджету зросла з 50 млрд. грн. у 2011 році до  54,2 млрд. грн. у минулому.

Зі свого боку, як запевняють фахівці Міндоходів,  Україна системно й цілеспрямовано працює над створенням сприятливого інвестиційного клімату та рівних конкурентних умов як для українських, так і для іноземних компаній.

Зокрема, відшкодування ПДВ іноземним інвесторам у 2012 році склало 19 млрд.грн., що на 28% більше, ніж у 2011 році (14,8 млрд.грн.). При цьому 55% від обсягу відшкодування на розрахункові рахунки, або 8,1 млрд.грн.,  було повернуто в автоматичному режимі.

Питома вага імпорту, здійсненого зазначеними компаніями із відсутністю заперечень митних органів щодо самостійно визначеної підприємствами митної вартості, склала у 2012 році  83,7%.

Кількість планових документальних перевірок підприємств з іноземними інвестиціями постійно скорочується:  якщо у  2011-му році контролери відвідали такі підприємства 1539 разів, то у минулому – тільки 1056. В цілому, починаючи з 2010 року, кількість перевірок компаній з іноземними інвестиціями скоротилася майже у 2,5 раза.

За словами експертів Міндоходів, діяльність податкової та митної служб  була і залишається спрямованою на  впровадження законодавчих та організаційних новацій для створення комфортних умов ведення бізнесу в Україні. Зокрема, нещодавно податковою службою  було запроваджено новий сервіс для підприємств з іноземними інвестиціями – надання правової оцінки інвестпроектів на наявність податкових ризиків. Таким чином, співробітники податкової допомагатимуть  уникати ризикових ситуацій через невірне тлумачення національного законодавства іноземними підприємцями.

***

Нагадаємо, що Указом Президента України від №726/2012 від 24.12.2012 утворено Міністерство доходів і зборів України шляхом реорганізації Державної податкової служби України та Державної митної служби України, поклавши на Міністерство, що утворюється, функцію з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

 

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий
Наші партнери

                                                         

  

                                                                        

 

              

                                                

  

                                                  Дедал Инфо        

   

                                                                

 

               

Архив номеров Украина Бизнес Ревю Архив номеров Финансовые услуги Архив Альманах финансовых услуг
Архів номерів Архів номерів Архів номерів


Новини видавництва
Анонси
Фото
Відео
Фінансова звітність компаній
Актуальне інтерв`ю
Наукові статті

 


  ОНЛАЙН-ПЕРЕДПЛАТА  
 
 
  
 
 
 

  
 
 

  

 

  


  
   
   

 

 

 

 

  

            
 Oakeshott Insurance Consultants
  
 
  
 
 
 

 
  

  
 

 
МЕДІА-ПАРТНЕРИ


НБУ курс доллара

НБУ курс евро

НБУ курс рубля


Погода в Киеве

120


Рекламный Украинский Портал. Сайт о полиграфии и рекламе в Украине, интересные новости рекламы

Интернет реклама УБС
Информационный интернет справочник | All-Catalogs.Info
html counterсчетчик посетителей сайта
Рейтинг@Mail.ru