Об издательстве Подписка Наука Реклама Распространение Отчетность ПартнерыМедиа Контакты RSS RRS | Добавить в избранное в избранное |
Издательский дом
Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

НКЦПФР узгодила Зміни до Порядку зупинення дії та анулювання ліцензії на деякі види діяльності на фондовому ринку

 НКЦПФР узгодила Зміни до Порядку зупинення дії та анулювання ліцензії на деякі види діяльності на фондовому ринку

 

 

 Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку прийняла рішення «Про затвердження Змін до Порядку зупинення дії та анулювання ліцензії на окремі види професійної діяльності на фондовому ринку» на своєму плановому засіданні 23 вересня 2014 року. 

 

 «Найголовнішими змінами, прийнятими нині регулятором, стали уточнення підстав та причин, за якими Комісія може зупинити дію ліцензії профучасника фондового ринку. Окрім того, важливо, що документ був погоджений без зауважень з іншими державними регуляторами: Антимонопольним комітетом України, Державною службою фінансового моніторингу України та Державною службою з питань регуляторної політики та підприємництва. Тож йому залишилось пройти ще реєстрацію в Міністерстві юстиції України», – прокоментувала Ірина Курочкіна, директор департаменту регулювання депозитарної та клірингової діяльності НКЦПФР. 

 

 Нагадаємо, що до переліку підстав для зупинення дії ліцензії за відповідною постановою про накладення санкції за правопорушення додано відмову ліцензіата проводити депозитарні операції, відмову складати та надавати обліковий реєстр Центральному депозитарію цінних паперів, відмову надавати емітенту за відповідним розпорядженням реєстр власників цінних паперів та внесення ліцензіатом завідомо недостовірних даних до системи депозитарного обліку. 

 

 Окрім того, прийнятий документ також уточнює причини, за якими Комісія може зупинити дію ліцензії на строк, встановлений таким рішенням. Це може трапитися у разі проведення перевірки щодо ознак маніпулювання на фондовій біржі, незаконного поширення інсайдерської інформації та її використання у власних корисних цілях або корисних цілях інших осіб. Зупинення ліцензії можливе й у випадку, якщо ліцензіат знаходиться на території, яку визнано тимчасово окупованою або на якій введено надзвичайний стан. Окрім того, ще однією підставою може бути правопорушення на ринку цінних паперів, за яким триває перевірка і яке може призвести до нехтування правами інвесторів. При цьому у разі зупинення/відновлення дії ліцензії Комісія протягом п’яти робочих днів з дати прийняття відповідного рішення має не лише опублікувати інформацію про це на сайті та в офіційному виданні, а й, якщо це стосується діяльності депозитарної установи, надіслати копію такого рішення Центральному депозитарію цінних паперів та Національному банку України.

 

 Схвалене рішення вносить технічні уточнення до переліку документів, які подаються до заяви на анулювання ліцензії, та коригує дії ліцензіата у разі анулювання ліцензії згідно з підставами про це. 

 

Джерело: НКЦПФР

 

 

 

 

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий
Наши партнеры

                                                         

  

                                                                        

 

              

                                                

  

                                                  Дедал Инфо        

   

                                                                

 

               

Архив номеров Украина Бизнес Ревю Архив номеров Финансовые услуги Архив Альманах финансовых услуг
Архив номеров Архив номеров Архив номеров


Новости издательства
Анонсы
Фото
Видео
Финансовая отчетность компаний
Актуальное интервью
Научные статьи

 


 
 
 
  
 
 
 

  
 
 

  

 

  

            
 Oakeshott Insurance Consultants
  
 
  
 
 
 

 
   
"Камелія" квіти від виробника
 
 

  
 

 
МЕДИА-ПАРТНЕРЫ


НБУ курс доллара

НБУ курс евро

НБУ курс рубля


Погода в Киеве

120


Белый каталог сайтов

Интернет реклама УБС
Информационный интернет справочник | All-Catalogs.Info
html counterсчетчик посетителей сайта
Рейтинг@Mail.ru