Об издательстве Подписка Наука Реклама Распространение Отчетность ПартнерыМедиа Контакты RSS RRS | Добавить в избранное в избранное |
Издательский дом
Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Представники ЛСОУ та адвокати обговорили питання страхування професійної відповідальності адвокатів

 

 

18 травня 2015 року в Укрінформі відбулося засідання круглого столу «Страхування професійної відповідальності адвокатів: можливості впровадження в Україні». 

 

Серед питань, що обговорювалися – моделі страхування професійної відповідальності адвоката в європейських країнах; можливості впровадження в Україні страхування професійної відповідальності адвоката; питання обов’язковості страхування професійної відповідальності для адвокатів; вимоги до змісту типового договору страхування та інші. 

 

«Це безумовно цікавий проект. Є бажання, є бачення, але є і проблеми сприйняття такої теми як страхування професійної відповідальності адвоката, які наразі не вирішені у правовому полі. Є практика впровадження страхування професійної відповідальності адвоката в європейських країнах. Ми цей досвід сприймаємо. Ми бачимо, що розширення сфери послуг страхових компаній це є основне завдання галузі страхування як складової галузі макроекономіки нашої держави», – зазначив Президент Ліги страхових організацій України Олександр Філонюк. 

 

Президент ЛСОУ зазначив, що кількість працівників у сфері страхування є подібною до робітників адвокатської діяльності – близько 40 тис. адвокатів і біля 50 тис. учасників страхового ринку. 

 

«Є проблеми авторитету, проблеми довіри і є проблеми сприйняття необхідності запровадження страхування відповідальності адвокатських послуг. Проте ми готові приймати нові норми, переймаючи стандарти міжнародних організацій. Треба адаптувати цю норму перед запровадженням, і на перших порах мають бути елементи добровільності. Ми повинні сформувати довіру, професіональне сприйняття, бачення страхових компаній як працює цей сегменті наскільки він корисний», – наголосив Президент ЛСОУ. 

 

Олександр Філонюк нагадав, що в Україні вже є норма щодо професійної відповідальності діяльності нотаріуса, але, на превеликий жаль ця норма сьогодні не працює. Вона складає лише 1% всього страхового ринку, сегмент медичного страхування – 5%, життя – до 6 %, транспорт. засобів – 20%, цивільна відповідальність власників транспортних засобів – 30%, аграрне страхування – 5 %. Ці показники є невисокими, але йде мова про впровадження нових норм, які допоможуть реформувати систему в цілому. 

 

Організатори засідання круглого столу «Страхування професійної відповідальності адвокатів: можливості впровадження в Україні»: Національна асоціація адвокатів України, Проект Європейського Союзу «Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні» та Ліга страхових організацій України. 

 

В обговоренні взяли участь представники Асоціації адвокатів України, Асоціації правників України, Ліги страхових організацій України, зацікавлені адвокати, які мали досвід страхування професійної відповідальності в інших країнах, або готові долучитися до розробки змін до діючого законодавства України на предмет законодавчого врегулювання питання страхування адвокатської професійної відповідальності. 

 

Джерело: ЛСОУ

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий
Наши партнеры

                                                         

  

                                                                        

 

              

                                                

  

                                                  Дедал Инфо        

   

                                                                

 

               

Архив номеров Украина Бизнес Ревю Архив номеров Финансовые услуги Архив Альманах финансовых услуг
Архив номеров Архив номеров Архив номеров


Новости издательства
Анонсы
Фото
Видео
Финансовая отчетность компаний
Актуальное интервью
Научные статьи

 


 
 
 
  
 
 
 

  
 
 

  

 

  


  

 

  

            
 Oakeshott Insurance Consultants
  
 
  
 
 
 

 
   
"Камелія" квіти від виробника
 
 

  
 

 
МЕДИА-ПАРТНЕРЫ


НБУ курс доллара

НБУ курс евро

НБУ курс рубля


Погода в Киеве

120


Белый каталог сайтов

Интернет реклама УБС
Информационный интернет справочник | All-Catalogs.Info
html counterсчетчик посетителей сайта
Рейтинг@Mail.ru