Об издательстве Подписка Наука Реклама Распространение Отчетность ПартнерыМедиа Контакты RSS RRS | Добавить в избранное в избранное |
Издательский дом
Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Актуальні питання з ПДВ та податку на прибуток обговорили на Національному податковому форумі

 

27 квітня 2017 р. у Києві у бізнес-центрі «Леонардо» відбувся Національний податковий форум «ПДВ. ПРИБУТОК.ЗЕД». Організатором заходу виступило офіційне видання  Державної фіскальної служби України – «Вісник. Право знати все про податки і збори», а його партнерами - компанія EBSгенеральний партнер,  Юридична фірма ILFпартнер, «Маркет.Інфо» - інформаційно-аналітичний партнер.

 

Національний податковий форум «ПДВ. ПРИБУТОК.ЗЕД» дозволив представникам Державної фіскальної служби, представникам бізнесу та незалежним консультантам висловити своє бачення  змін у Податковому кодексі -2017, що вступили в дію з 1 січня 2017 р. та змінили процедури документального оформлення ПДВ. Зокрема йдеться про новації у формі та реєстрації податкової накладної, нову форму податкової декларації з ПДВ тощо.

Міжнародна практична конференція «Україна Антиофшорна. Візія держави та бізнесу»

 

Контрольовані іноземні компанії, сплата податків не за місцем реєстрації, а за місцем основної діяльності, автоматичний обмін інформацією, відкриття кінцевих бенефіціарів – основні тренди в зміні податкового законодавства більшості країн світу. Не виключенням є і Україна. З приєднанням в 2017 році до Плану BEPS, Україна взяла на себе зобов’язання впровадити «мінімальний пакет» - окремих кроків BEPS. Норми цього пакету суттєво вплинуть на міжнародне податкове планування та міжнародні структури більшості українських інтернаціональних компаній вже в цьому році.

Окрім питання змін в оподаткуванні міжнародної діяльності українських компаній, актуальним запитом від бізнесу є «Чи може Україна стати привабливою юрисдикцією?».

Розуміючи важливість цих питань, 16 травня 2017 року ДП «Держзовнішінформ» та компанія Crowe Horwath AC Ukraine (member of Crowe Horwath International)проведуть міжнародну практичну конференцію «Україна Антиофшорна. Візія держави та бізнесу». До участі в заході запрошені народні депутати України, експерти  Міністерства фінансів України та Національного Банку, профільні фахівці ДФС України, представники міжнародних аудиторських та юридичних компаній для висвітлення наступних тем ...

Наши партнеры

                                                  

  

                                                                        

 

              

                                             

  

                                                  Дедал Инфо             

   

                                                           

 

               

Архив номеров Украина Бизнес Ревю Архив номеров Финансовые услуги Архив Альманах финансовых услуг
Архив номеров Архив номеров Архив номеров


Новости издательства
Анонсы
Фото
Видео
Финансовая отчетность компаний
Актуальное интервью
Научные статьи

 


 
 
 
  
 
 
 

  
 

 

  

            
 Oakeshott Insurance Consultants
  
 
  
 

 
ЗАКОНОДАВСТВО ТА СУДОВА ПРАКТИКА
 

   
"Камелія" квіти від виробника
 

   
  


   
 
 

  
 

 

  

НБУ курс доллара

НБУ курс евро

НБУ курс рубля


Погода в Киеве

120


Белый каталог сайтов

Интернет реклама УБС
Информационный интернет справочник | All-Catalogs.Info
html counterсчетчик посетителей сайта
Рейтинг@Mail.ru