Про видавництво Передплата Наука Реклама Розповсюдження Звітність ПартнериМедіа Контакти RSS RRS | Додати в вибране в избранное |
Издательский дом

Компанія RECOM планує побудувати в Херсонській області один із найбільших у світі кластерів сонячної енергетики


Компанія RECOM планує побудувати в Херсонській області

один із найбільших у світі кластерів сонячної енергетики


Один із найбільших міжнародних гравців у сфері сонячної енергетики – компанія RECOM, планує інвестувати у будівництво в Херсонській області комплексу сонячних електростанцій загальною потужністю 500 Мвт.

 

Такі інвестиційні плани було задекларовано у двосторонньому меморандумі про співробітництво між RECOM та Херсонською обласною державною адміністрацією, який було підписано 12 жовтня під час 8-го Міжнародного Форуму та Виставки Сталої Енергетики SEF-2016 KYIV том-менеджером компанії Гамлетом Туняном та головою Херсонської ОДА Андрієм Гордєєвим.

За словами керівника Херсонщини, відповідно до урядової ініціативи про скорочення викидів та споживання традиційних видів палив область планує до 2020 р. збільшити частку виробництва електроенергії відновлювальними джерелами до 23%.“Потенціал Херсонської області дозволяє скоротити споживання традиційних енергоресурсів на 50%, замістивши їх відновлювальними джерелами”, - зазначив Андрій Гордєєв.

 

Як підкреслив виконавчий директор RECOM Гамлет Тунян, “Україна сьогодні активно рухається в напрямку вдосконалення законодавства у сфері відновлювальної енергетики та створення сприятливих умов для реалізації амбіційних проектів зарубіжними інвесторами. Ми раді, що наші ініціативи щодо реалізації високотехнологічних проектів у сфері відновлювальної енергетики були підтримані Херсонською обласною державною адміністрацією”.

 

Згідно із підписаним документом Херсонська ОДА взяла на себе зобов’язання створювати сприятливі законодавчі та адміністративні умови для реалізації у регіоні великих інвестиційних проетктів. У свою чергу, RECOM обіцяє залучення інвестицій для будівництва на Херсонщині комплексу сонячних електростанцій, загальна вартість яких може скласти понад $500 млн.

Зокрема, у листопаді компанія планує розпочати активну роботу по визначенню ділянки для реалізації у Херсонській області свого першого інвестиційного проекту.

У своєму виступі перед учасниками SEF-2016 KYIV після підписання меморандуму Андрій Гордєєв пообіцяв, що його команда також буде створювати максимально сприятливі умови для розвитку інших сегментів відновлювальної енергетики – вітрової, біомасси та малої гідроенергетики.

 

11-12 жовтня у Києві відбувся SEF-2016 Kyiv, 8-й Міжнародний Форум Сталої Енергетики в Україні, найбільша ділова подія, присвячена новітнім енергетичним технологіям та рішенням. Понад 350 учасників з 29 країн обговорили з керівниками галузевих міністерств та відомств України інвестиційні можливості у сфері енергоефективності та відновлювальної енергетики. В рамках форуму відбулась низка важливих переговорів, зустрічей, підписання угод та контрактів.

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий
Наші партнери

                                                         

  

                                                                        

 

              

                                                

  

                                                  Дедал Инфо        

   

                                                                

 

               

Архив номеров Украина Бизнес Ревю Архив номеров Финансовые услуги Архив Альманах финансовых услуг
Архів номерів Архів номерів Архів номерів


Новини видавництва
Анонси
Фото
Відео
Фінансова звітність компаній
Актуальне інтерв`ю
Наукові статті

 


  ОНЛАЙН-ПЕРЕДПЛАТА  
 
 
  
 
 
 

  
 
 

  

 

  


  
   
   

 

 

 

 

  

            
 Oakeshott Insurance Consultants
  
 
  
 
 
 

 
  

  
 

 
МЕДІА-ПАРТНЕРИ


НБУ курс доллара

НБУ курс евро

НБУ курс рубля


Погода в Киеве

120


Рекламный Украинский Портал. Сайт о полиграфии и рекламе в Украине, интересные новости рекламы

Интернет реклама УБС
Информационный интернет справочник | All-Catalogs.Info
html counterсчетчик посетителей сайта
Рейтинг@Mail.ru