Про видавництво Передплата Наука Реклама Розповсюдження Звітність ПартнериМедіа Контакти RSS RRS | Додати в вибране в избранное |
Издательский дом

У I півріччі 2016 р. загальна потужність об’єктів відновлювальної енергетики в Україні

У I півріччі 2016 р. загальна потужність обєктів відновлювальної енергетики в Україні перевищила 1 ГВт

 

У I півріччі 2016 р. в Україні були побудовані 14 нових об'єктів відновлюваної енергетики потужністю майже 39 МВт. Загальні інвестиції в ці проекти перевищили € 42 млн.

Такі дані представлені в аналітичному звіті, підготовленому експертною радою 8-го Міжнародного форуму сталої енергетики в Україні SEF 2016 KYIV, який відбудеться в Києві 11-12 жовтня.

 

 

 

Таким чином станом на 1 липня 2016 р. загальні потужності відновлюваних джерел енергії в Україні, включаючи об'єкти сонячної і вітрової енергетики, малої гідроенергетики та електростанцій на біомасі (біогазі) склали 1 028 МВт.

 

Зокрема, загальна потужність українських сонячних електростанцій склала 453 МВт, вітропарків - 426 МВт, електростанцій на біомасі - 31 МВт, малих ГЕС - 118 МВт.

Головний внесок у розвиток галузі в 2016 р. зробили компанії сонячної енергетики, які побудували за зазначений період 12 нових електростанцій загальною потужністю 37 МВт.

Найбільші в цьому році потужності сонячних електростанцій – 22,2 МВт - побудувала в Херсонській, Хмельницькій і Вінницькій областях компанія «Подільський Енергоконсалтинг».

В сегментах вітрової енергетики та малої гідроенергетики нові об'єкти у  I півріччі 2016 г. не будувались.

За даними звіту SEF 2016 KYIV, в цілому до кінця 2016 р. українські та зарубіжні девелопери планують побудувати в Україні 34 нових сонячних електростанцій загальною потужністю понад 120 МВт.  

 

Зокрема, у 2-й половині 2016 р. компанія «Подільський Енергоконсалтинг» планує побудувати у Вінницькій області кілька нових об'єктів загальною потужністю 34 МВт. Компанія «Парадигма Інвест Групп» планує завершити в нинішньому році будівництво станції потужністю18,3 МВт у Івано-Франківській області. В цій же області компанія «Солар-Стальконструкція» закінчує будівництво нового об'єкту потужністю 4,1 МВт.           У Дніпропетровській області компанія «Українські Системи Солар» планує ввести в експлуатацію унікальний об'єкті – першу українську станцію на трекерах (система слідкування за Сонцем) мегаватного класу (потужність – 1,7 МВт).

 

Також 11 інвестиційних проектів в сегментах біомаси та вітроенергетики знаходиться на етапі розгляду зарубіжними інвесторами.

Зокрема, про свій інтерес до ринку біомаси заявили девелопери з Китаю та Південної Кореї.

 

У сегменті теплогенерації на основі біомаси загальні потужності котельних складають в Україні понад 240 МВт (без врахування побутових котлів).

 

SEF 2016 KYIV (www.energyforumua.com) - є ключовою галузевою подією цього року в Україні, яка традиційно збере кращих міжнародних експертів, керівників профільних державних відомств, власників і топ-менеджерів найбільших українських і зарубіжних компаній, що розвивають, а також планують розвивати в Україні проекти в сфері відновлюваної енергетики та енергоефективності.

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий
Наші партнери

                                                         

  

                                                                        

 

              

                                                

  

                                                  Дедал Инфо        

   

                                                                

 

               

Архив номеров Украина Бизнес Ревю Архив номеров Финансовые услуги Архив Альманах финансовых услуг
Архів номерів Архів номерів Архів номерів


Новини видавництва
Анонси
Фото
Відео
Фінансова звітність компаній
Актуальне інтерв`ю
Наукові статті

 


  ОНЛАЙН-ПЕРЕДПЛАТА  
 
 
  
 
 
 

  
 
 

  

 

  


  
   
   

 

 

 

 

  

            
 Oakeshott Insurance Consultants
  
 
  
 
 
 

 
  

  
 

 
МЕДІА-ПАРТНЕРИ


НБУ курс доллара

НБУ курс евро

НБУ курс рубля


Погода в Киеве

120


Рекламный Украинский Портал. Сайт о полиграфии и рекламе в Украине, интересные новости рекламы

Интернет реклама УБС
Информационный интернет справочник | All-Catalogs.Info
html counterсчетчик посетителей сайта
Рейтинг@Mail.ru