Про видавництво Передплата Наука Реклама Розповсюдження Звітність ПартнериМедіа Контакти RSS RRS | Додати в вибране в избранное |
Издательский дом

НБУ удосконалив порядок і умови торгівлі іноземною валютою

 

У зв’язку зі змінами, що відбулися останнім часом в законодавстві України, Національний банк України привів у відповідність до цих змін нормативно-правові акти, що регулюють порядок та умови торгівлі іноземною валютою. Відповідні питання врегульовано постановою Правління Національного банку України від 30 квітня 2014 року № 248 «Про затвердження Змін до деяких нормативно-правових актів Національного банку України», зареєстрованою в Міністерстві юстиції України 6 травня 2014 року за № 479/25256 (далі – Постанова № 248). Про це повідомляється у прес-релізі НБУ.

 

Зміни, внесені до Положення № 281, надають уповноваженим банкам можливість купувати іноземну валюту на міжбанківському валютному ринку України з метою формування резервів для відшкодування можливих втрат за активними банківськими операціями в іноземній валюті, що сприятиме поетапному приведенню відкритої валютної позиції банківської системи у відповідність до міжнародних стандартів. 

 

Також зміни до Положення № 281 врегульовують технічні питання виконання вимог законодавства щодо нарахування, утримання та перерахування уповноваженими банками збору на обов’язкове державне пенсійне страхування під час здійснення операцій з купівлі безготівкової іноземної валюти. 

Коментуючи зміни до Положення № 281, директор Генерального департаменту грошово-кредитної політики Олена Щербакова відзначила, що вони принципово не змінюють політику Національного банку України, а лише врегульовують діяльність суб’єктів валютного ринку щодо виконання ухвалених раніше законодавчих та нормативно-правових актів.

 

Зміни до Правил функціонування Системи підтвердження угод врегульовують питання щодо застосування Національним банком України заходу впливу до банків, які здійснюють операції з торгівлі іноземною валютою, що дають змогу маніпулювати обсягом торгівлі або курсом іноземної валюти, у вигляді обмеження роботи в Системі підтвердження угод. Ухвалення відповідних норм зумовлено виявленими впродовж останнього часу непоодинокими випадками впливу на валютний курс з боку недобросовісних учасників ринку та дій, спрямованих на маніпулювання валютним ринком. 

 

Постанова № 248 набирає чинності з дня її офіційного опублікування (готується до опублікування 23 травня 2014 року у виданні «Офіційний вісник України»).

 

 

 

 

 

 

 

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий
Наші партнери

                                                         

  

                                                                        

 

              

                                                

  

                                                  Дедал Инфо        

   

                                                                

 

               

Архив номеров Украина Бизнес Ревю Архив номеров Финансовые услуги Архив Альманах финансовых услуг
Архів номерів Архів номерів Архів номерів


Новини видавництва
Анонси
Фото
Відео
Фінансова звітність компаній
Актуальне інтерв`ю
Наукові статті

 


  ОНЛАЙН-ПЕРЕДПЛАТА  
 
 
  
 
 
 

  
 
 

  

 

  


  
   
   

 

 

 

 

  

            
 Oakeshott Insurance Consultants
  
 
  
 
 
 

 
  

  
 

 
МЕДІА-ПАРТНЕРИ


НБУ курс доллара

НБУ курс евро

НБУ курс рубля


Погода в Киеве

120


Рекламный Украинский Портал. Сайт о полиграфии и рекламе в Украине, интересные новости рекламы

Интернет реклама УБС
Информационный интернет справочник | All-Catalogs.Info
html counterсчетчик посетителей сайта
Рейтинг@Mail.ru