Про видавництво Передплата Наука Реклама Розповсюдження Звітність ПартнериМедіа Контакти RSS RRS | Додати в вибране в избранное |
Издательский дом

БОРИС ВІЗІРОВ: «РЕАЛІЗАЦІЯ РЕФОРМ МТСБУ У НАЙБЛИЖЧІ РОКИ ЗМІНИТЬ РИНОК ОБОВ’ЯЗКОВОГО СТРАХУВАННЯ АВТОЦИВІЛЬНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ»

БОРИС ВІЗІРОВ: «РЕАЛІЗАЦІЯ РЕФОРМ МТСБУ У НАЙБЛИЖЧІ РОКИ ЗМІНИТЬ РИНОК ОБОВ’ЯЗКОВОГО СТРАХУВАННЯ АВТОЦИВІЛЬНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ»

Обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів є важливим елементом страхової системи України. ОСЦПВ на сьогодні – наймасовіший вид страхування, який забезпечує соціальний захист громадян України, захищаючи майнові інтереси та компенсуючи збитки, завдані їх життю та здоров’ю.

Учасники страхового ринку не раз зауважували на необхідності системних змін на ринку обов’язкового страхування автоцивільної відповідальності. Розуміючи, що удосконалення засад ОСЦПВ допоможе підвищити довіру громадян України до страховиків, з проханням прокоментувати ситуацію, що склалася на ринку ОСЦПВ, та, зокрема, стан справ у МТСБУ, ми звернулися до Генерального директора Моторного (транспортного) страхового бюро України Бориса ВІЗІРОВА.

 

 

– Ваш прихід до керівництва МТСБУ пов’язують з початком реформування ринку обов’язкового страхування автоцивільної відповідальності. Чи легко було сформувати команду однодумців, і що із запланованого вже вдалось реалізувати?

 

 

– З приходом у 2012 році на посаду Генерального директора Моторного (транспортного) страхового бюро України я взяв на себе відповідальність за вирішення проблем у системі ОСЦПВ, які існували на той момент. Тому реформування ринку обов’язкового страхування було першочерговим завданням, яке, завдяки вдало сформованій команді однодумців, успішно вирішується.

 

Задумів є багато, впевнений, їх реалізація у найближчі роки змінить ринок обов’язкового страхування автоцивільної відповідальності.

 

Виходячи із завдань, вирішення яких передбачено у 2013 році, були внесені зміни до структури МТСБУ, здійснено перерозподіл повноважень, чітко означені технологічні процеси та підпорядкованість структурних підрозділів. Також опрацьовуються нові принципи формування та обрання органів управління з розширеними повноваженнями дорадчих органів МТСБУ.

 

Введено в дію оновлений офіційний веб-сайт МТСБУ, який містить актуальну інформацію як для споживачів страхових послуг, так і для страховиків.

 

Діяльність страховиків – членів МТСБУ стала більш відкритою для пересічних громадян, фізичних та юридичних осіб. Актуалізована інформація стосовно фінансового стану страховиків та результатів провадження обов’язкового страхування автоцивільної відповідальності дозволяє кожному водієві самостійно не лише обирати страховика, а й здійснювати розрахунок страхового платежу за допомогою онлайн калькулятора.

 

З 1 січня 2013 року МТСБУ запровадило Порядок фінансових взаємовідносин між страховиками – повними членами МТСБУ. За умов беззастережних гарантій МТСБУ Порядок сприятиме повному виконанню зобов’язань страхових компаній за договорами міжнародного страхування, убезпечить від запровадження будь-яких санкцій до України Радою Бюро міжнародної системи автострахування «Зелена картка».

 

Повний текст інтерв’ю з Генеральним директором Моторного (транспортного) страхового бюро України Борисом ВІЗІРОВИМ читайте в тижневику «Україна Бізнес Ревю» №7-8 від 18 лютого 2013

 

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий
Наші партнери

                                                         

  

                                                                        

 

              

                                                

  

                                                  Дедал Инфо        

   

                                                                

 

               

Архив номеров Украина Бизнес Ревю Архив номеров Финансовые услуги Архив Альманах финансовых услуг
Архів номерів Архів номерів Архів номерів

Переходь за посиланням для оформлення ОСЦПВ онлайн

Новини видавництва
Анонси
Фото
Відео
Фінансова звітність компаній
Актуальне інтерв`ю
Наукові статті

 


  ОНЛАЙН-ПЕРЕДПЛАТА  
 
 
  
 
 
 

  
 
 

  

 

  


  
   
   

 

 

 

 

  

            
 Oakeshott Insurance Consultants
  
 
  
 
 
 

 
  

  
 

 
МЕДІА-ПАРТНЕРИ


НБУ курс доллара

НБУ курс евро

НБУ курс рубля


Погода в Киеве

120


Рекламный Украинский Портал. Сайт о полиграфии и рекламе в Украине, интересные новости рекламы

Интернет реклама УБС
Информационный интернет справочник | All-Catalogs.Info
html counterсчетчик посетителей сайта
Рейтинг@Mail.ru