Про видавництво Передплата Наука Реклама Розповсюдження Звітність ПартнериМедіа Контакти RSS RRS | Додати в вибране в избранное |
Издательский дом

МТСБУ гарантує виконання зобов’язань з ОСАЦВ

 

МТСБУ гарантує виконання зобов’язань з ОСАЦВ

 

Моторне (транспортне) страхове бюро України (МТСБУ) як гарант відшкодування шкоди, завданої в результаті дорожньо-транспортних пригод (ДТП) водіями-громадянами України на території країн – членів міжнародної системи автомобільного страхування «Зелена картка» та на території України гарантує виконання в повному обсязі зобов’язань з обов’язкового страхування автоцивільної відповідальності (ОСАЦВ).

Інформація, яка розміщена на деяких інтернет-ресурсах та у друкованих ЗМІ щодо неможливості страховиків найближчим часом здійснювати виплати відшкодування з ОСАЦВ через ситуацію, що склалася у ПАТ «Брокбізнесбанк», звинувачень керівництва МТСБУ у «розбазарюванні гарантійних фондів МТСБУ та інших протиправних діях, що призвели до розвалу Бюро», не відповідає дійсності, дискредитує МТСБУ та страховий ринок загалом, підриває довіру громадян до соціально значимого виду страхування, негативно впливає на міжнародний імідж України.

Робота МТСБУ ведеться у звичайному режимі і контролюється Координаційною радою Бюро щодо виконання Бюро зобов’язань у сфері ОСАЦВ, а також Ревізійною комісією у частині здійснення фінансово-господарської діяльності МТСБУ. За організацію поточної роботи Бюро відповідає Дирекція МТСБУ.

Згідно з чинним законодавством МТСБУ здійснює регламентні виплати постраждалим у ДТП та відповідні компенсації з централізованих страхових резервних фондів Бюро (фонду захисту потерпілих та фонду страхових гарантій).

Розміщення коштів фондів МТСБУ здійснюється відповідно до вимог внутрішніх нормативних документів МТСБУ, затверджених рішеннями органів управління Бюро. 

Згаданий вище ПАТ «Брокбізнесбанк» є одним із банків-партнерів МТСБУ. Постановою Правління НБУ від 28 лютого 2014 року №107 цей банк сьогодні віднесено до категорії неплатоспроможних. Проте, це не впливає на виконання МТСБУ своїх зобов’язань.

У лютому 2014 року регламентні виплати з фонду захисту потерпілих МТСБУ збільшилися на 27% у порівнянні з аналогічним періодом 2013 року до 4 604,51 тис. грн.

Виплати та компенсації за договорами міжнародного страхування «Зелена картка» за січень-лютий 2014 року збільшилися на 86% порівняно з аналогічним періодом минулого року і склали 1 719,26 тис. євро. Такий стрімкий ріст об’єму виплат обумовлюється покращенням якості і суттєвим скороченням строків врегулювання, яке здійснюється безпосередньо МТСБУ в рамках ПАУЗК.

Тенденція щодо збільшення об’ємів регламентних виплат та компенсацій у рамках ПАУЗК за прогнозами спостерігатиметься і у березні поточного року.

Інформація щодо стану виконання зобов’язань з ОСАЦВ була оприлюднена керівництвом МТСБУ 13 березня поточного року в ході наради щодо стану страхового ринку у Комітеті Верховної Ради України з питань фінансів і банківської діяльності за участю страховиків, голів професійних об’єднань, керівництва Нацкомфінпослуг та народних депутатів України.

Також у ході цієї наради попередньо узгоджено дату (15 травня 2014 року) та порядок денний Загальних зборів членів МТСБУ, який направлено на розгляд Координаційної ради МТСБУ.

Згідно із законодавством на ринку ОСАЦВ мають право працювати страховики, які отримали відповідну ліцензію та є членами МТСБУ. Сьогодні таких 66 страхових компаній. За січень 2014 року нарахована сума страхового відшкодування склала 84 492,8 тис. грн., що на 16% більше порівняно з аналогічним періодом 2013 року.

З метою забезпечення страховиками – членами МТСБУ виконання своїх зобов’язань за договорами ОСАЦВ Бюро постійно здійснює моніторинг їх фінансового стану та щоквартально оприлюднює оцінку їх діяльності на своєму інтернет-порталі www.mtsbu.ua.

Крім того, МТСБУ розглядає скарги страхувальників та постраждалих в ДТП на дії та рішення страховиків-членів Бюро. За січень-лютий 2014 року на підставі наданих МТСБУ рекомендацій страховики – члени Бюро здійснили виплату страхового відшкодування на загальну суму понад 1,3 млн. грн.

МТСБУ діє у чіткій відповідності до законодавства, виконує встановлені завдання, здійснює повноваження і гарантує виконання зобов’язань з ОСАЦВ. Це відбувається, в тому числі, і завдяки підтримці страховиків-членів МТСБУ, які забезпечують високу якість страхового сервісу та в повному об’ємі виконують взяті на себе зобов’язання за укладеними договорами ОСАЦВ.

 

 

Прес-служба МТСБУ

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий
Наші партнери

                                                         

  

                                                                        

 

              

                                                

  

                                                  Дедал Инфо        

   

                                                                

 

               

Архив номеров Украина Бизнес Ревю Архив номеров Финансовые услуги Архив Альманах финансовых услуг
Архів номерів Архів номерів Архів номерів


Новини видавництва
Анонси
Фото
Відео
Фінансова звітність компаній
Актуальне інтерв`ю
Наукові статті

 


  ОНЛАЙН-ПЕРЕДПЛАТА  
 
 
  
 
 
 

  
 
 

  

 

  


  
   
   

 

 

 

 

  

            
 Oakeshott Insurance Consultants
  
 
  
 
 
 

 
  

  
 

 
МЕДІА-ПАРТНЕРИ


НБУ курс доллара

НБУ курс евро

НБУ курс рубля


Погода в Киеве

120


Рекламный Украинский Портал. Сайт о полиграфии и рекламе в Украине, интересные новости рекламы

Интернет реклама УБС
Информационный интернет справочник | All-Catalogs.Info
html counterсчетчик посетителей сайта
Рейтинг@Mail.ru