Про видавництво Передплата Наука Реклама Розповсюдження Звітність ПартнериМедіа Контакти RSS RRS | Додати в вибране в избранное |
Издательский дом

Координаційна рада МТСБУ прийняла низку рішень щодо Бюро

 

Координаційна рада МТСБУ прийняла низку рішень щодо Бюро

 

26 березня 2014 року відбулося засідання Координаційної ради Моторного (транспортного) страхового бюро України (МТСБУ), в ході якого розглядалася низка питань, пов’язаних із діяльністю МТСБУ та розвитком ринку обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів.

Відбулися зміни у складі Координаційної ради МТСБУ. Голова Координаційної ради Бюро народний депутат України Віталій Хомутиннік припинив повноваження члена Координаційної Ради МТСБУ. Головою Координаційної ради МТСБУ обрано народного депутата України, голову підкомітету з питань страхової діяльності, регулювання ріелторської діяльності та інших операцій на ринку нерухомості, оцінки майна, майнових прав та професійної оціночної діяльності Комітету Верховної Ради України з питань фінансів і банківської діяльності Андрія Пінчука. До складу Координаційної ради увійшов народний депутат України Вадим Меріков.

Координаційна рада МТСБУ задовольнила заяву Вадима Загребного щодо припинення виконання обов’язків Генерального директора МТСБУ з 31 березня 2014 року та визначила, що він продовжить виконання обов’язків за його основною посадою заступника Генерального директора МТСБУ з питань внутрішнього страхування з 01 квітня 2014 року.

Генеральним директором МТСБУ була призначена Наталія Гудима, Президент Ліги страхових організацій України, член Координаційної ради МТСБУ з 2009 року, керівник комітету МТСБУ з управління ризиками.

За результатами розгляду питання щодо коштів централізованих страхових резервних фондів МТСБУ було прийнято рішення про внесення змін до положень про зазначені фонди в частині підвищення вимог до банків-партнерів Бюро.

Координаційною радою МТСБУ були підтримані пропозиції Загальних зборів повних членів МТСБУ щодо оптимізації розміру відрахувань до Фонду страхових гарантій МТСБУ, з метою стимулювання заходів з впровадження електронної підсистеми «Green Card online».

Координаційна рада МТСБУ прийняла рішення про скликання 15.05.2014 року Загальних зборів МТСБУ та затвердила порядок денний, до якого, зокрема, увійшли питання щодо обрання членів Президії МТСБУ, Координаційної ради МТСБУ з числа страховиків-членів МТСБУ та членів Ревізійної комісії МТСБУ.

 

Прес-служба МТСБУ

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий
Наші партнери

                                                         

  

                                                                        

 

              

                                                

  

                                                  Дедал Инфо        

   

                                                                

 

               

Архив номеров Украина Бизнес Ревю Архив номеров Финансовые услуги Архив Альманах финансовых услуг
Архів номерів Архів номерів Архів номерів


Новини видавництва
Анонси
Фото
Відео
Фінансова звітність компаній
Актуальне інтерв`ю
Наукові статті

 


  ОНЛАЙН-ПЕРЕДПЛАТА  
 
 
  
 
 
 

  
 
 

  

 

  


  
   
   

 

 

 

 

  

            
 Oakeshott Insurance Consultants
  
 
  
 
 
 

 
  

  
 

 
МЕДІА-ПАРТНЕРИ


НБУ курс доллара

НБУ курс евро

НБУ курс рубля


Погода в Киеве

120


Рекламный Украинский Портал. Сайт о полиграфии и рекламе в Украине, интересные новости рекламы

Интернет реклама УБС
Информационный интернет справочник | All-Catalogs.Info
html counterсчетчик посетителей сайта
Рейтинг@Mail.ru