Об издательстве Подписка Наука Реклама Распространение Отчетность ПартнерыМедиа Контакты RSS RRS | Добавить в избранное в избранное |
Издательский дом
Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

НАКСУ провела науково-практичну Конференцію

 

 За підтримки Проекту USAID «АгроІнвест» відбулась Науково-практична Конференція НАКСУ «Стратегія розвитку кредитних спілок України. Реалії, виклики та перспективи. Залучення кредитних спілок для забезпечення підтримки національного виробника, підприємницьких ініціатив та аграрного виробництва». У заході взяли участь майже 40 лідерів кредитних спілок – членів НАКСУ. 

 

 В рамках Конференції пройшло засідання спостережної ради та ревізійної комісії ОКС НАКСУ, розширене засідання Ради НАКСУ та два пленарних засідання Науково-практичної Конференції.

  

 Пленарне засідання Науково-практичної Конференції були присвячені виробленню позиції ринку з головних питань стратегії розвитку. У доповіді Президента НАКСУ Петра Козинця був даний аналіз поточного стану справ на ринку кредитних спілок України, зроблені висновки за результатами поїздки до Польщі для ознайомлення з практичним досвідом польської системи кредитної кооперації та його порівняння з ситуацією, що склалася в Україні і Польщі. Олег Cтоянов, фахівець з питань фінансування сільського господарства Проекту USAID АгроІнвест, виступив з презентацією „Кредитні спілки сьогодні: виклики, перспективи та можливості розвитку”, який детально зупинився на особливостях поточного моменту, шляхах стабілізації ситуації, перспективності кредитування кредитними спілками сільгоспвиробників, зокрема, у кризовий період, необхідності достовірної та повної звітності про обсяги фінансування малого бізнесу кредитними спілками, інструментах покращення якості кредитування агробізнесу та як приклад успішної роботи навів досвід пілотного проекту з технологічного супроводу групи овочівників у Херсонській області. 

 

 Підбиваючи підсумки аналізу законопроекту і польського досвіду, учасники Конференції спільно виробили конкретну позицію НАКСУ щодо основних аспектів реформування ринку кредитних спілок. Завершенням процесу обговорення стало одноголосне затвердження Радою НАКСУ офіційної позиції НАКСУ, що складається з 15 пунктів, щодо реформування та розвитку національної системи кредитної кооперації. У подальшому цю позицію Національна асоціація кредитних спілок України буде відстоювати у державних органах, у співпраці з міжнародними організаціями. 

 

Джерело: НАКСУ

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий
Наши партнеры

                                                         

  

                                                                        

 

              

                                                

  

                                                  Дедал Инфо        

   

                                                                

 

               

Архив номеров Украина Бизнес Ревю Архив номеров Финансовые услуги Архив Альманах финансовых услуг
Архив номеров Архив номеров Архив номеров


Новости издательства
Анонсы
Фото
Видео
Финансовая отчетность компаний
Актуальное интервью
Научные статьи

 


 
 
 
  
 
 
 

  
 
 

  

 

  


  

 

  

            
 Oakeshott Insurance Consultants
  
 
  
 
 
 

 
   
"Камелія" квіти від виробника
 
 

  
 

 
МЕДИА-ПАРТНЕРЫ


НБУ курс доллара

НБУ курс евро

НБУ курс рубля


Погода в Киеве

120


Белый каталог сайтов

Интернет реклама УБС
Информационный интернет справочник | All-Catalogs.Info
html counterсчетчик посетителей сайта
Рейтинг@Mail.ru