Об издательстве Подписка Наука Реклама Распространение Отчетность ПартнерыМедиа Контакты RSS RRS | Добавить в избранное в избранное |
Издательский дом
Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Відбулася нарада з приводу правомірності застосування РРО в кредитних спілках

 

У липні за ініціативи НАКСУ в залі засідань Нацкомфінпослуг відбулася нарада з приводу правомірності застосування РРО в кредитних спілках. 

 

Участь у нараді взяли О. Максимчук та Л. Мендрул (Нацкомфінпослуг), П. Козинець, Л. Кравченко та К. Калустова (НАКСУ), В. Волковська та М. Нікішин (ВАКС), від Державної фіскальної служби - головний державний ревізор-інспектор відділу контролю за проведенням розрахункових операцій організації та координації фактичних перевірок Управління перевірок з окремих питань Департаменту податкового та митного аудиту Хівренко Олександр Іванович. 

 

Позицію НАКСУ озвучила Людмила Кравченко. Зокрема було зазначено, що з юридичної точки зору КС не можуть впроваджувати РРО, виходячи з того, що вони не здійснюють розрахункових операцій, оскільки їх члени не є покупцями, в процесі здійснення кредитними спілками господарської діяльності не здійснюється плати за послуги КС, таких, наприклад, як комісії (плата здійснюється за користування грошима, а не за роботу КС при наданні послуги), а в ході самих кредитно-ощадних операцій не відбувається переходу права власності. Також, постає питання доцільності впровадження РРО, враховуючи, що робота через фіскальні чеки не передбачає отримання підписів у видаткових касових документах, що при з веде до масових юридичних колізій та елементів шахрайства, які буде складно доказати в суді. Говорячи про світову практику було підкреслено, що зважаючи на наведені вище аргументи в кредитних спілках інших країн світу РРО не застосовується. 

 

Позицію НАКСУ повністю було підтримано представниками ВАКС та НКФП. При чому з боку НКФП було особливо наголошено щодо недопустимості впровадження в кредитних спілках системи, яка погіршить документальні підтвердження повернення як кредитів, так і депозитів. 

 

Пан Хівренко зі свого боку підтвердив, що вже є позитивна позиція ДФС щодо незастосування РРО в операціях з капіталом. При цьому, зважаючи на наведені в ході зустрічі аргументи було запропоновано надати їх для вивчення юридичною службою ДФС з подальшим визначенням позиції ДФС щодо юридичної правомочності впровадження РРО в кредитних спілках.

  

Відкладна норма закону 1088, що зараз знаходиться на підписі Президента України, має надати можливість в часі чітко визначитися з даним питанням.

  

Джерело: НАКСУ

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий
Наши партнеры

                                                         

  

                                                                        

 

              

                                                

  

                                                  Дедал Инфо        

   

                                                                

 

               

Архив номеров Украина Бизнес Ревю Архив номеров Финансовые услуги Архив Альманах финансовых услуг
Архив номеров Архив номеров Архив номеров


Новости издательства
Анонсы
Фото
Видео
Финансовая отчетность компаний
Актуальное интервью
Научные статьи

 


 
 
 
  
 
 
 

  
 
 

  

 

  


  

 

  

            
 Oakeshott Insurance Consultants
  
 
  
 
 
 

 
   
"Камелія" квіти від виробника
 
 

  
 

 
МЕДИА-ПАРТНЕРЫ


НБУ курс доллара

НБУ курс евро

НБУ курс рубля


Погода в Киеве

120


Белый каталог сайтов

Интернет реклама УБС
Информационный интернет справочник | All-Catalogs.Info
html counterсчетчик посетителей сайта
Рейтинг@Mail.ru