Про видавництво Передплата Наука Реклама Розповсюдження Звітність ПартнериМедіа Контакти RSS RRS | Додати в вибране в избранное |
Издательский дом

Звіт наглядового комітету НАКСУ на XVІІI звітно-виборній конференції НАКСУ

Звіт наглядового комітету НАКСУ на XVІІI звітно-виборній конференції НАКСУНаглядовий комітет у звітному періоді працював у наступному складі :

Ірина Боголюбова – голова Наглядового комітету;

Володимир Науменко – заступник голови Наглядового комітету;

Богдан Одуд - член Наглядового комітету;

Олена Холодьон – член Наглядового комітету;

Володимир Тарновецький – член Наглядового комітету;

Тетяна Савченко – член Наглядового комітету;

Оксана Булаєнко – секретар Наглядового комітету.

В цьому складі Наглядовим комітетом НАКСУ проводились засідання, на яких розглядалися питання поточної діяльності НАКСУ у відповідності з компетенцією Наглядового комітету, визначеною Статутом та Положенням.

Наглядовий комітет був представлений на всіх засіданнях Президії НАКСУ та Ради НАКСУ.

Предметом постійної уваги з боку Наглядового комітету були питання виконання та цільове використання коштів бюджету НАКСУ, відповідності Статуту рішень Ради, Президії та Виконавчої дирекції, вирішення кадрових питань, відповідності діяльності НАКСУ нагальним потребам кредитних спілок.

Наглядовий комітет НАКСУ здійснював постійний контроль за дотриманням в процесі прийняття рішень Радою та Президією НАКСУ вимог щодо прозорості та виявлення конфлікту інтересів.

В рамках виконання домовленості з ВАКС про співпрацю голова Наглядового комітету Боголюбова Ірина взяла участь у позачерговій конференції ВАКС, яка проходила у листопаді 2010 року.

У грудні 2010 року члени Наглядового комітету взяли участь у розширеному засіданні Ради НАКСУ, на якому були зазначені найважливіші стратегічні та тактичні цілі, що мають бути досягнуті для забезпечення нормалізації загальної ситуації на ринку кредитних спілок.

Користуючись нагодою, дозвольте нагадати, що протягом червня 2011 року мають відбутися обласні конференції НАКСУ, які скликаються за ініціативою кредитних спілок – членів НАКСУ кожної області для обрання члена Ради НАКСУ від цієї області.

Про дату та місце проведення обласних конференцій та їх орієнтовний порядок денний кредитні спілки області, а також Президія, Наглядовий комітет та Виконавча Дирекція НАКСУ мають бути письмово повідомлені відповідальним за організацію конференції за 10 днів до дня її проведення. В конференції обов'язково бере участь в якості спостерігача без права втручання в хід проведення конференції член Наглядового комітету НАКСУ або інша особа, ним уповноважена (в першу чергу представники Ради НАКСУ та Виконавчої дирекції за умови відсутності конфлікту інтересів). Для забезпечення якісного проведення обласних конференцій просимо вас не зволікати з наданням інформації про призначення дат обласних конференцій.

При цьому, згідно з Положенням про Раду НАКСУ, балотуватися в члени Ради мають право представники від кредитних спілок, які працюють не менше року та мають за Рейтинговою оцінкою фінансовий стан не нижче "задовільно" (41 бал) за умови, що досвід діяльності у фінансових установах кандидата в члени Ради становить не менше 2-х років. При цьому, перебування особи у трудових відносинах з організаціями, що реалізують будь-яку з українських та/або міжнародних програм та/або проектів з надання технічної та/або інвестиційної підтримки кредитним спілкам та НАКСУ, або перебування у трудових відносинах з НАКСУ, є безперечною підставою для заборони висування особи кандидатом для обрання до Ради НАКСУ. Член Ради не може обиратися більше ніж два строки підряд. В областях, де є менше трьох КС – членів НАКСУ для обрання представників у Раду спілки можуть об’єднуватися з кредитними спілками інших областей (проводити міжобласні конференції).

Для інформації повідомляємо про кількість кредитних спілок – членів НАКСУ у кожній області

Область, місто

Кількість КС

Iвано-Франкiвська

10

АР Крим

8

м. Севастополь

5

Вiнницька

2

Рівненська+Волинська

4

Донецька

5

Дніпропетровська

5

Житомирська

1

Закарпатська

7

Запорізька

4

Кіровоградська

6

Київська

8

м. Київ

15

Луганська

15

Львівська

7

Миколаївська

3

Одеська

6

Сумська

3

Тернопільська

4

Харківська

6

Херсонська

1

Хмельницька

4

Черкаська

4

Чернівецька

7

Чернігівська

8

 

 

Наглядовий комітет констатує, що протягом звітного періоду:

Рішення Ради, Президії та посадових осіб Виконавчої Дирекції НАКСУ відповідали вимогам чинного законодавства, Статуту та внутрішнім положенням НАКСУ, рішенням Конференції НАКСУ та програмам розвитку НАКСУ, а рішення посадових осіб Виконавчої дирекції не суперечили рішенням Ради НАКСУ.

Достовірність даних щодо фінансового стану НАКСУ було підтверджено аудиторським висновком Аудиторської компанії “УПК – Аудит ЛТД”, яким визначено, що «система обліку НАКСУ відповідає її розміру, структурі і виду діяльності та забезпечує належний збір і обробку інформації, необхідної для складання фінансової звітності. Наявна інформація дає повне уявлення про реальний склад активів та пасивів балансу НАКСУ.

Фінансова звітність Національної асоціації кредитних спілок України складена за дійсними даними бухгалтерського обліку відповідно до вимог чинного законодавства і в усіх суттєвих аспектах відображає фактичний фінансовий стан НАКСУ станом на 31.12.2010 р. за результатами діяльності з 01.01.2010 р. по 31.12.2010 р.

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий
Наші партнери

                                                         

  

                                                                        

 

              

                                                

  

                                                  Дедал Инфо        

   

                                                                

 

               

Архив номеров Украина Бизнес Ревю Архив номеров Финансовые услуги Архив Альманах финансовых услуг
Архів номерів Архів номерів Архів номерів


Новини видавництва
Анонси
Фото
Відео
Фінансова звітність компаній
Актуальне інтерв`ю
Наукові статті

 


  ОНЛАЙН-ПЕРЕДПЛАТА  
 
 
  
 
 
 

  
 
 

  

 

  


  
   
   

 

 

 

 

  

            
 Oakeshott Insurance Consultants
  
 
  
 
 
 

 
  

  
 

 
МЕДІА-ПАРТНЕРИ


НБУ курс доллара

НБУ курс евро

НБУ курс рубля


Погода в Киеве

120


Рекламный Украинский Портал. Сайт о полиграфии и рекламе в Украине, интересные новости рекламы

Интернет реклама УБС
Информационный интернет справочник | All-Catalogs.Info
html counterсчетчик посетителей сайта
Рейтинг@Mail.ru