Об издательстве Подписка Наука Реклама Распространение Отчетность ПартнерыМедиа Контакты RSS RRS | Добавить в избранное в избранное |
Издательский дом
Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

НАБУ: Залучати банківські кредити планує майже половина підприємств

 

НАБУ: Залучати банківські кредити планує майже половина підприємств

За даними опитування «Ділові очікування підприємств у ІІІ кварталі 2013 року», опублікованому на офіційному сайті НБУ, питома вага респондентів, які планують залучати банківські кредити, порівняно з попереднім кварталом зросла з 41,1% до 43,5%. Найактивніше залучати кредитні кошти планують підприємства переробної промисловості (58% позитивних відповідей) та сільського господарства (53,3%). Зростання потреби в позикових коштах для фінансування діяльності підприємств у наступні 3 місяці очікують понад 25% опитаних керівників підприємств, повідомляють у прес-службі Незалежної асоціації банків України (НАБУ).

Серед основних факторів, що змушують підприємства відкладати залучення  кредитних ресурсів від банківських установ, як і раніше, згадуються високий рівень відсоткових ставок за кредитами (66,2% опитаних), високі вимоги до вартості застави (27,5% опитаних), а також складна процедура оформлення документів (26% опитаних). Також, на думку опитаних керівників підприємств, попит на банківське кредитування стримують занадто короткі терміни кредитування (17,6%), недосконалі механізми застави (14,5%) та коливання курсу гривні відносно основних валют (7,7%). Крім того, 29,1% опитаних узагалі не планують залучати кредитні ресурси, маючи інші джерела фінансування, а ще 15,5% - через невпевненість у здатності своєчасно виконати боргові зобов’язання.

Серед причин, що стримують розвиток виробництва та негативно впливають на платоспроможність підприємств, найбільша кількість респондентів вказує високі ціни на енергоносії, сировину і матеріали, сильну конкуренцію та надмірний податковий тиск. Для підприємств сільського господарства, переробної і добувної промисловості перше місце за ступенем впливу займають ціни на енергоносії. На другому місці - ціни на сировину та матеріали. На високу конкуренцію найбільше скаржаться підприємства торгівлі та транспорту. При цьому обмежений доступ до кредитів вважають стримуючим чинником лише 14,5% респондентів.

На думку НАБУ, існуюча тенденція зниження депозитних ставок може позитивно вплинути на вартість кредитів і, відповідно, сприяти пожвавленню кредитування реального сектору економіки.

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий
Наши партнеры

                                                         

  

                                                                        

 

              

                                                

  

                                                  Дедал Инфо        

   

                                                                

 

               

Архив номеров Украина Бизнес Ревю Архив номеров Финансовые услуги Архив Альманах финансовых услуг
Архив номеров Архив номеров Архив номеров


Новости издательства
Анонсы
Фото
Видео
Финансовая отчетность компаний
Актуальное интервью
Научные статьи

 


 
 
 
  
 
 
 

  
 
 

  

 

  

            
 Oakeshott Insurance Consultants
  
 
  
 
 
 

 
   
"Камелія" квіти від виробника
 
 

  
 

 
МЕДИА-ПАРТНЕРЫ


НБУ курс доллара

НБУ курс евро

НБУ курс рубля


Погода в Киеве

120


Белый каталог сайтов

Интернет реклама УБС
Информационный интернет справочник | All-Catalogs.Info
html counterсчетчик посетителей сайта
Рейтинг@Mail.ru