Про видавництво Передплата Наука Реклама Розповсюдження Звітність ПартнериМедіа Контакти RSS RRS | Додати в вибране в избранное |
Издательский дом

НАБУ: Залучати банківські кредити планує майже половина підприємств

 

НАБУ: Залучати банківські кредити планує майже половина підприємств

За даними опитування «Ділові очікування підприємств у ІІІ кварталі 2013 року», опублікованому на офіційному сайті НБУ, питома вага респондентів, які планують залучати банківські кредити, порівняно з попереднім кварталом зросла з 41,1% до 43,5%. Найактивніше залучати кредитні кошти планують підприємства переробної промисловості (58% позитивних відповідей) та сільського господарства (53,3%). Зростання потреби в позикових коштах для фінансування діяльності підприємств у наступні 3 місяці очікують понад 25% опитаних керівників підприємств, повідомляють у прес-службі Незалежної асоціації банків України (НАБУ).

Серед основних факторів, що змушують підприємства відкладати залучення  кредитних ресурсів від банківських установ, як і раніше, згадуються високий рівень відсоткових ставок за кредитами (66,2% опитаних), високі вимоги до вартості застави (27,5% опитаних), а також складна процедура оформлення документів (26% опитаних). Також, на думку опитаних керівників підприємств, попит на банківське кредитування стримують занадто короткі терміни кредитування (17,6%), недосконалі механізми застави (14,5%) та коливання курсу гривні відносно основних валют (7,7%). Крім того, 29,1% опитаних узагалі не планують залучати кредитні ресурси, маючи інші джерела фінансування, а ще 15,5% - через невпевненість у здатності своєчасно виконати боргові зобов’язання.

Серед причин, що стримують розвиток виробництва та негативно впливають на платоспроможність підприємств, найбільша кількість респондентів вказує високі ціни на енергоносії, сировину і матеріали, сильну конкуренцію та надмірний податковий тиск. Для підприємств сільського господарства, переробної і добувної промисловості перше місце за ступенем впливу займають ціни на енергоносії. На другому місці - ціни на сировину та матеріали. На високу конкуренцію найбільше скаржаться підприємства торгівлі та транспорту. При цьому обмежений доступ до кредитів вважають стримуючим чинником лише 14,5% респондентів.

На думку НАБУ, існуюча тенденція зниження депозитних ставок може позитивно вплинути на вартість кредитів і, відповідно, сприяти пожвавленню кредитування реального сектору економіки.

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий
Наші партнери

                                                         

  

                                                                        

 

              

                                                

  

                                                  Дедал Инфо        

   

                                                                

 

               

Архив номеров Украина Бизнес Ревю Архив номеров Финансовые услуги Архив Альманах финансовых услуг
Архів номерів Архів номерів Архів номерів


Новини видавництва
Анонси
Фото
Відео
Фінансова звітність компаній
Актуальне інтерв`ю
Наукові статті

 


  ОНЛАЙН-ПЕРЕДПЛАТА  
 
 
  
 
 
 

  
 
 

  

 

  


  
   
   

 

 

 

 

  

            
 Oakeshott Insurance Consultants
  
 
  
 
 
 

 
  

  
 

 
МЕДІА-ПАРТНЕРИ


НБУ курс доллара

НБУ курс евро

НБУ курс рубля


Погода в Киеве

120


Рекламный Украинский Портал. Сайт о полиграфии и рекламе в Украине, интересные новости рекламы

Интернет реклама УБС
Информационный интернет справочник | All-Catalogs.Info
html counterсчетчик посетителей сайта
Рейтинг@Mail.ru