Про видавництво Передплата Наука Реклама Розповсюдження Звітність ПартнериМедіа Контакти RSS RRS | Додати в вибране в избранное |
Издательский дом

Суверенные еврооблигации Украины – спрос со стороны инвесторов превышает предложение

Суверенные еврооблигации Украины – спрос со стороны инвесторов превышает предложениеУкраина 10 июня разместила второй в этом году выпуск пятилетних еврооблигаций объемом в 1,25 млрд. дол. США с доходностью 6,25% годовых. "Предварительно планировалось, что Украина разместит евробонды с доходностью 6,375% годовых", — говорится в сообщении агентства Bloomberg.

 Лид-менеджерами выступили международные инвестбанки JP Morgan, Morgan Stanley и российский "ВТБ Капитал", которые в феврале помогли Украине привлечь 1,5 млрд.дол.США сроком на 10 лет с доходностью 7,95% годовых.

Бюджетно-налоговая политика в условиях глобального роста государственного долга

Бюджетно-налоговая политика в условиях глобального роста государственного долгаВ результате внедрения антикризисных программ и финансирования правительствами беспрецедентной за объемами программ стимулирования экономики и финансового сектора, в большинстве стран с развитой экономикой значительно выросла государственная задолженность. В частности, в 2010 году по данным МВФ, опубликованных в Strengthening Fiscal Credibility. Fiscal Monitor Update / IMF, January 2011, суверенный долг Японии вырос до 220,7% ВВП, Италии – 118,7% ВВП, США – 91,2% ВВП, Франции – 84,0% ВВП. В перспективе ввиду продолжения старения населения и необходимость увеличения пенсионных выплат может возникнуть еще более серьезная проблема для государственных финансов.

Біг з перешкодами: чому іноземні інвестори не можуть працювати в Україні

Проблемні питання інвестиційної привабливості України у сфері альтернативної енергетики вітчизняні та іноземні фахівці обговорили в ході Україно-Данського Бізнес-форуму, що відбувся з нагоди офіційного візиту в Україну Його Королівської Високості Кронпринца Данії Фредеріка. У рамках заходу було проведено круглий стіл «Вітроенергетика - практики різних країн», модераторами якого стали представники данської компанії «Vestas» та Віце-президент Українського національного комітету Міжнародної торгової палати (ICC Ukraine) Дар'я Ревіна.

Залучення фінансових ресурсів

Залучення фінансових ресурсівУ посткризовий час одним із головних завдань для українських компаній є залучення інвестицій для відновлення та розвитку. Серед інструментів та механізмів залучення фінансування розглядаються випуск облігацій, залучення стратегічних інвесторів, банківські позики, а також первинне публічне розміщення акцій (ІРО) та угоди зі злиття та поглинання (M&A). При цьому важливим завданням для компаній є реальна оцінка бізнесу, яка безпосередньо впливатиме на рішення інвесторів.

Международный опыт регулирования финансовых рынков

Международный опыт регулирования финансовых рынковСоздание макропруденциальной системы надзора за финансовыми организациями уменьшит системный риск
 Системный риск ликвидности был в эпицентре недавнего кризиса — рынки финансирования для финансовых организаций иссякли, а центральным банкам пришлось осуществлять вмешательство в беспрецедентных объемах, используя неиспробованные методы.

Реформа охорони здоров’я – нагальна справа! На Банковій хочуть якнайшвидше розпочати реформу охорони здоров’я

Реформа охорони здоров’я – нагальна справа! На Банковій хочуть якнайшвидше розпочати реформу охорони здоров’яМедицина - одна з головних складових соціальної політики і громадського розвитку в цивілізованих країнах. Про недосконалість вітчизняної системи охорони здоров’я розповідати зайве: хто хоча б раз побував у державному лікувальному закладі, той на власному досвіді переконався в тому, що, як такої, безплатної медицини, гарантованої нам ст. 49 Конституції України, вже давно не існує. Насправді ж нині у системі охорони здоров’я діє принцип: хочеш якісно лікуватися — плати гроші. В кого коштів немає, тому навряд чи зможе допомогти навіть висококваліфікований лікар, адже одними лише порадами не зцілиш.

Бильдерберг, история с продолжением

Бильдерберг, история с продолжениемПожалуй, самое значимое для мировой экономики и политики собрание влиятельных людей, так называемый Бильдербергский клуб, прошло, как и ожидалось тихо, и без шумных последствий в международных СМИ. Однако полное отсутствие новостей  о результатах саммита, не должно вводить в заблуждение. Этот сильно законспирированный клуб никогда не встречается просто так, последствия, конечно, будут, но мы о них узнаем несколько позже.

Доля траншу

Мiнiстр фiнансiв Федiр Ярошенко проводить консультацiї з представниками Мiжнародного валютного фонду у Вашингтонi. Про це повідомив прем'єр-мiнiстр Микола Азаров.
Як уточнив прес-секретар голови уряду Віталій Лук'яненко, під час консультацій Федір Ярошенко детально розповість МВФ про зміни бюджету, які днями затвердила Верховна Рада, за рахунок чого скорочено дефіцит бюджету. Також міністр фінансів повинен буде дати роз'яснення щодо підготовки пенсійної реформи в Україні.
Ранiше вiце-прем'єр – мiнiстр соцiальної полiтики Сергій Тiгiпко заявив, що ухвалення пенсiйної реформи на цiй сесiї парламенту з високою вірогідністю дасть можливiсть радi директорiв МВФ у серпнi ухвалити позитивне рiшення про вiдновлення фiнансування України.

В очікуванні ринку землі…

Президент України Віктор Янукович сподівається, що Верховна Рада у вересні  розгляне всі законопроекти, необхідні для проведення земельної реформи.

«Ми практично погодили і Концепцію земельної реформи, і необхідні законопроекти. Я сподіваюся, що найближчим часом ці документи будуть розглянуті, пройдуть громадські  обговорення в усіх регіонах України», – сказав глава держави під час поїздки до Вінницької області. «У липні – серпні ми будемо обговорювати, і, скоріш за все, у вересні Верховна Рада розгляне законопроекти», – прогнозує Президент.

О том, как проходили реформы в Грузии, рассказывает Георгий МАЧАВАРИАНИ.

О том, как проходили реформы в Грузии, рассказывает Георгий МАЧАВАРИАНИ.В Грузии реформы стартовали еще в 2003 году. Руководство страны учло международный опыт экономических реформ, создав при этом свой собственный рецепт экономики страны. Безусловно, в Грузии и сегодня, как в любой другой стране, есть проблемы. Но в этом интервью мы хотели поговорить не о проблемах, а о конкретных шагах, которые уже дали очевидный результат. Например, самой эффективной в Грузии оказалась реформа МВД. Там уже нет милиции – теперь есть полиция, которой доверяют  81% граждан. А реформа ГАИ стала для Грузии ключевой: она помогла изменить общественное мнение. Редакция попросила рассказать о том, как проходили реформы в Грузии, консультанта по экономике Центра прикладных политических исследований «Пента» Георгия МАЧАВАРИАНИ.

Назад Вперед
Наверх
Наші партнери

                                                         

  

                                                                        

 

              

                                                

  

                                                  Дедал Инфо        

   

                                                                

 

               

Архив номеров Украина Бизнес Ревю Архив номеров Финансовые услуги Архив Альманах финансовых услуг
Архів номерів Архів номерів Архів номерів


Новини видавництва
Анонси
Фото
Відео
Фінансова звітність компаній
Актуальне інтерв`ю
Наукові статті

 


  ОНЛАЙН-ПЕРЕДПЛАТА  
 
 
  
 
 
 

  
 
 

  

 

  


  
   
   

 

 

 

 

  

            
 Oakeshott Insurance Consultants
  
 
  
 
 
 

 
  

  
 

 
МЕДІА-ПАРТНЕРИ


НБУ курс доллара

НБУ курс евро

НБУ курс рубля


Погода в Киеве

120


Рекламный Украинский Портал. Сайт о полиграфии и рекламе в Украине, интересные новости рекламы

Интернет реклама УБС
Информационный интернет справочник | All-Catalogs.Info
html counterсчетчик посетителей сайта
Рейтинг@Mail.ru