Про видавництво Передплата Наука Реклама Розповсюдження Звітність ПартнериМедіа Контакти RSS RRS | Додати в вибране в избранное |
Издательский дом

Профільний Комітет ВРУ підтримав позицію АУБ щодо неправомірності вимог податкових органів

Голова парламентського Комітету з питань фінансів, банківської діяльності, податкової та митної політики Віталій Хомутиннік підтримав позицію Асоціації українських банків та направив до Державної податкової служби України (ДПСУ) лист щодо застосування положень Податкового кодексу України в частині врахування в 2011 р. від’ємного значення об’єкта оподаткування, яке склалося за розрахунками об’єкта оподаткування за підсумками попереднього звітного року.

Як зазначається у листі, «Комітет розглянув порушені питання та проаналізував норми законодавства щодо права платників податку на перенесення від’ємного значення об’єкта оподаткування податком на прибуток на наступні звітні періоди і повідомляє», що «аналіз зазначених норм свідчить про те, що п. 3 підр. 4 Розд. ХХ «Перехідні положення» Кодексу не містить заборони на врахування у 2011 р. та 2012 рр. збитків, які виникли до 01.01.2011 р., а отже, такі збитки повинні враховуватись у складі витрат поточних податкових періодів наростаючим підсумком до повного погашення від»ємного значення».

Нагадаємо, що Президент АУБ Олександр Сугоняко у жовтні цього року звернувся до Прем`єр-міністра України Миколи Азарова та до Голови профільного парламентського Комітету Віталія Хомутинніка щодо необхідності приведення згаданих вимог Державної податкової служби України (ДПСУ) у відповідність до положень Податкового кодексу України. Як повідомлялося в листі АУБ, податкова служба в своїх листах-роз’ясненнях вважає неправомірним  відображення у податкових деклараціях з податку на прибуток за другий квартал 2011 р. від`ємного значення об`єкта оподаткування, отриманого у попередні роки. Разом з тим, наголошував Президент АУБ, така позиція ДПСУ суперечить як нормам Податкового кодексу, так і суті проведеної Урядом податкової реформи, порушує конституційні права платників податків та  погіршує їх фінансовий стан. 

В АУБ відзначають, що питання правомірності врахування платниками податку на прибуток непогашеного  від`ємного значення об`єкта оподаткування попередніх років  у деклараціях за другий квартал 2011 року, законодавчо врегульовано. А вимоги щодо необхідності  керуватися при сплаті податків не нормами чинного законодавства, а листами ДПСУ, є неправомірними. Тому АУБ зверталась до Кабінету міністрів України та профільного парламентського Комітету з проханням сприяти відкликанню вищезгаданих листів ДПСУ, які не відповідають суті проведеної Урядом податкової реформи і не сприяють поліпшенню інвестиційного клімату в країні.

В Асоціації українських банків позитивно оцінюють лист профільного банківського Комітету ВРУ до ДПСУ, в якому чітко визначено, як ДПСУ має правильно тлумачити і застосовувати норми  Податкового кодексу України у  вищезазначеному питанні.

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий
Наші партнери

                                                         

  

                                                                        

 

              

                                                

  

                                                  Дедал Инфо        

   

                                                                

 

               

Архив номеров Украина Бизнес Ревю Архив номеров Финансовые услуги Архив Альманах финансовых услуг
Архів номерів Архів номерів Архів номерів


Новини видавництва
Анонси
Фото
Відео
Фінансова звітність компаній
Актуальне інтерв`ю
Наукові статті

 


  ОНЛАЙН-ПЕРЕДПЛАТА  
 
 
  
 
 
 

  
 
 

  

 

  


  
   
   

 

 

 

 

  

            
 Oakeshott Insurance Consultants
  
 
  
 
 
 

 
  

  
 

 
МЕДІА-ПАРТНЕРИ


НБУ курс доллара

НБУ курс евро

НБУ курс рубля


Погода в Киеве

120


Рекламный Украинский Портал. Сайт о полиграфии и рекламе в Украине, интересные новости рекламы

Интернет реклама УБС
Информационный интернет справочник | All-Catalogs.Info
html counterсчетчик посетителей сайта
Рейтинг@Mail.ru