Об издательстве Подписка Наука Реклама Распространение Отчетность ПартнерыМедиа Контакты RSS RRS | Добавить в избранное в избранное |
Издательский дом
Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Зовнішній аудит ОБСЄ втретє поспіль довірили Рахунковій палаті України

 

1 березня у Відні на засіданні Постійної Ради Організації з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ) 56 країн-членів цієї організації прийняли рішення продовжити ще на рік термін виконання Рахунковою палатою України повноважень зовнішнього аудитора.

Рахункову палату України було призначено зовнішнім аудитором ОБСЄ навесні 2009 року строком на один рік з можливістю продовження повноважень ще на два терміни. Подія стала неординарною для європейської практики, оскільки вперше відповідальну ділянку довірили очолити інституції, що представляла країну колишнього СРСР. До цього зовнішній аудит здійснювався вищими органами фінансового контролю Швейцарії, Фінляндії, Швеції, Великобританії та Норвегії.  Високий рівень професіоналізму, вітчизняний досвід аудиту переконали Раду ОБСЄ у 2010 році продовжити виконання Рахунковою палатою функцій зовнішнього аудитора ще на два роки.

Завдяки професійній діяльності Рахункової палати України на посаді зовнішнього аудитора ОБСЄ було вдосконалено фінансовий менеджмент цієї організації, зокрема щодо управління та використання залишків нерозподілених коштів минулих періодів, посилено контроль та відповідальність за створенням боргових зобов’язань. Ця робота дістала схвальну оцінку і вдячність з боку країн-членів. Крім того, аудитори Рахункової палати здійснюють моніторинг переходу ОБСЄ від стандартів бухгалтерського обліку ООН (UNSAS) до міжнародних стандартів бухгалтерського обліку в публічному секторі (IPSAS).

Постійна Рада ОБСЕ, керуючись визнаною міжнародною практикою  послідовності, передбачуваності та постійного вдосконалення в роботі міжнародних організацій, а також беручи до уваги вагомі результати діяльності Рахункової палати України в ОБСЄ, одностайно ухвалила рішення - залишити вищий орган фінансового контролю України зовнішнім аудитором цієї авторитетної європейської інституції до квітня 2013 року. Учасники засідання Постійної Ради ОБСЄ підкреслили, що тісні контакти та плідна співпраця між вищими органами фінансового контролю України та Європи триватимуть і надалі.

Такий спільний конструктивний підхід та успішне виконання функцій зовнішнього аудитора Рахунковою палатою України є яскравим свідченням компетентної експертно-аналітичної роботи українських аудиторів на європейському рівні та фактичного входження Рахункової палати України до міжнародної спільноти завдяки її конкретним результатам проведених на високому професійному рівні аудитів.

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий
Наши партнеры

                                                         

  

                                                                        

 

              

                                                

  

                                                  Дедал Инфо        

   

                                                                

 

               

Архив номеров Украина Бизнес Ревю Архив номеров Финансовые услуги Архив Альманах финансовых услуг
Архив номеров Архив номеров Архив номеров


Новости издательства
Анонсы
Фото
Видео
Финансовая отчетность компаний
Актуальное интервью
Научные статьи

 


 
 
 
  
 
 
 

  
 
 

  

 

  


  

 

  

            
 Oakeshott Insurance Consultants
  
 
  
 
 
 

 
   
"Камелія" квіти від виробника
 
 

  
 

 
МЕДИА-ПАРТНЕРЫ
НБУ курс доллара

НБУ курс евро

НБУ курс рубля


Погода в Киеве

120


Белый каталог сайтов

Интернет реклама УБС
Информационный интернет справочник | All-Catalogs.Info
html counterсчетчик посетителей сайта
Рейтинг@Mail.ru