Про видавництво Передплата Наука Реклама Розповсюдження Звітність ПартнериМедіа Контакти RSS RRS | Додати в вибране в избранное |
Издательский дом

«Укрзалізниця»: оптимізація без оптимізму

"Укрзалізниця" оголосила про наміри в 2012 році скоротити на 25% загальну кількість потягів, в цілях оптимізації, щоб позбутися маршрутів, які не заповнюються. В планах також зняти 30 нічних маршрутів, а кількість денних збільшити з 18 до 22 та відмінити 1686 зупинок пасажирських потягів на Придніпровській і Одеській залізницях для збільшення середньої швидкість руху потягів з 55 до 55,6 км/ч.

Верховна Рада суттєво відкоригувала Митний кодекс

Нещодавно Верховна Рада України в цілому ухвалила зміни до Митного кодексу нашої держави. Цієї події більшість перевізників очікувала зі сподіваннями на краще. Хоча й не без занепокоєння. Адже після торішнього скандального ухвалення Податкового кодексу до загальної кодифікації вітчизняні підприємці ставляться з насторогою. Однак робота показала, що нові митні правила гри експерти підготували значно професійніше. Звідси й набагато менше правок та зауважень до цього документа і навіть сякий-такий консенсус між провладними та опозиційними фракціями у Верховній Раді.

Головні позитивні новації кодекса-неофіта – це суттєве скорочення митного оформлення і поступовий, але неухильний рух до цілковитого переходу на електронну систему декларування товарів. А ще тенденції до якнайширшого використання правил Кодексу як норм прямої дії.

Мінінфраструктури нині найбільше переймається спорудженням автошляхів

Не полишають вітчизняних автоперевізників проблеми реформування профільного міністерства. От уже скоро рік мине відтоді, як президент Віктор Янукович підписав свій перший указ, що стосувався адміністративної реформи в Україні. Нагадаємо: саме 9 грудня Міністерство транспорту і зв’язку було перейменоване у Міністерство інфраструктури.

Навіть сам цей факт викликав неабиякий сплеск емоцій в автомобілістів. Уже неодноразово представники найрізноманітніших організацій, чия діяльність пов’язана з транспортною галуззю, зверталися до глави держави з проханням повернути в назву профільного відомства слово «транспорт». Однак поки що такі прохання залишаються голосом волаючого в пустелі.

Кабінет Міністрів затвердив перелік послуг, за які ДАІ може стягувати платню

Перефразовуючи відому фразу, можна сказати: є в реформування початок, немає в реформування кінця. Не встигли вітчизняні водії освоїтися із низкою дорожніх нововведень (як то скасування техоглядів для деяких категорій автомобілів, введення європротоколу тощо), як на них очікує нова порція новацій.

Щоправда, цього разу новації можуть бути доволі приємними. Кабінет Міністрів ухвалив постанову, згідно з якою з 1 січня наступного року в Україні офіційно встановлюватиметься перелік платних послуг, що дозволено надавати підрозділами Державтоінспекції. Уряд також зафіксував вартість таких послуг.

Наші партнери

                                                         

  

                                                                        

 

              

                                                

  

                                                  Дедал Инфо        

   

                                                                

 

               

Архив номеров Украина Бизнес Ревю Архив номеров Финансовые услуги Архив Альманах финансовых услуг
Архів номерів Архів номерів Архів номерів


Новини видавництва
Анонси
Фото
Відео
Фінансова звітність компаній
Актуальне інтерв`ю
Наукові статті

 


  ОНЛАЙН-ПЕРЕДПЛАТА  
 
 
  
 
 
 

  
 
 

  

 

  


  
   
   

 

 

 

 

  

            
 Oakeshott Insurance Consultants
  
 
  
 
 
 

 
  

  
 

 
МЕДІА-ПАРТНЕРИ


НБУ курс доллара

НБУ курс евро

НБУ курс рубля


Погода в Киеве

120


Рекламный Украинский Портал. Сайт о полиграфии и рекламе в Украине, интересные новости рекламы

Интернет реклама УБС
Информационный интернет справочник | All-Catalogs.Info
html counterсчетчик посетителей сайта
Рейтинг@Mail.ru